Hakkımızda -
Travel_Photography_Banner

Hakkımızda

1987 Yılında Kurulan ÖMÜR FOTOĞRAFÇILIK bugün 2 şubesiyle, genç, dinamik, eğitimli personeliyle, her zaman bilgi ve teknolojiyi takip eden yapısıyla, ürün çeşitlerini her geçen gün genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.

Ömür Fotoğrafçılık, fotoğraf sektörüyle birlikte iç mekan ve dış mekan reklam baskıları, flycam çekimleri, grafik çalışması, görsel her türlü reklam malzeme satışı, değişik çerçeve modelleri, yağlı boya tabloları, albüm çeşitleri ve kişiye özel baskılı hediye çeşitlerini de bünyesine katarak, en yüksek kaliteyi, en uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir.

kamera çekimiWeb Sitemiz içerisinde yer alan örnek çalışmalarımızın dışında diğer çeşitlerimizi görmek için sizleri misafir etmekten büyük onur duyacağız Bunun yanı sıra

Düğün fotoğrafçılığı çok ciddi bir iştir , fakat aynı zamanda eğlenceli de olmalıdır. Çoğunuz kabus fotoğrafçı hikayelerini duymuşsunuzdur. Gelini ve damadı model olarak görüp , çekimi resmileştirip damat ve gelini germişlerdir. Yıllar içinde, çiftlerin, düğün günlerindeki gerçek duygularını ve mutluluklarını yansıtan, doğal ve samimi fotoğraflarını daha çok tercih ettiklerini gördüm ve bu benim tarzımı belirledi.fotoğraf çekimi

Bizim işimiz sadece düğünü fotoğraflamak değil , aynı zamanda düğün gününüzün keyfini ve eğlencesini daha üst seviyelere çıkartmaktır. Poz verilen resmi fotoğraf çekimlerini bile damat ve gelini yormadan ve sıkmadan mümkün olduğunca ekip olarak eğlenceli bir hale sokmaya çalışırız. Sıra doğal ve gerçek spontan duyguları yansıtan fotoğrafları çekmeye geldiğinde, bu özel gününüzün ruhunu duygularını ve keyfini yansıtan en iyi fotoğrafları çekmeye çalışırız. Bize bu özel günlerini fotoğraflama onurunu veren çiftler bizim için bir arkadaştırlar. Tabi ki bu arkadaşlık son düğün günün de oluşamaz.

Düğünden önce çiftlerin stüdyoya ziyaretlerde bulunup, hem test çekimi yapmamıza hemde tanışmamıza ve arkadaşlık kurmamıza olanak sağlamalıdırlar ki; düğün gününde karşılarında hiç tanımadıkları biriyle, huzursuzluk yaşamayıp mümkün olabildiğince rahat doğal ve samimi pozlar verebilsinler.

O özel gün için size tavsiyemiz, derin nefes alın , rahatlayın ve (işte en önemlisi) EĞLENİN!